O NÁS

Náš zrod sa datuje od roku 2007. V tom období sa narodila Nelinka a tým to všetko začalo. Dva roky na to, presnejšie 02.11.2009 sa narodil Timbo, a hoc sme o tom vtedy ešte nevedeli, naša premena na absolútnych zanietencov úspešne odštartovala.
Do roku 2013 sme si viedli zápisky - Nelly a Timbo mládenca príhody a skúsenosti. A zrazu sme sa začali rozrastať a rozrastať až sme dospeli k rozhodnutiu vrátiť sa späť do hypertextového internetového informačného systému. Tak sme tu. A je nás dosť :)

Sme:
NELLY Haj! Som Nelys z flusbergu a som dievčina ryšavej farby. Nie som rysuľa, som Nelly, Nelisička, Nellisa. Hlavne som princezná, pretože som jemná a vznešená. Som krásna. Som veľmi hĺbavá, vnímavá, veľmi milá a prítulná, ale iba k milým ľuďom. Aj k nemilým, pokiaľ sú ku mne milí. Som už raz taká. Som rozmýšľajúca, či mám vykonať to či to. Vždy keď sa niečo po mne vyžaduje, musím si to najprv premyslieť. Nie som pako, že hneď všetko spravím. Na to sú iní.. napríklad môj krpatý Timbo. Áno, a ešte sa starám o Timba. Umývam ho, utieram ho, suším ho.. je toto ale o mne? Som krásna. To je o mne. Som Nelly!

TIMBO Haj! Som Atos Artemis Morávia a som strašný frajer. Som srandovný a mám rád všetko. Hocičo! Fakt! Všetko! Všetko robím s veľkou radosťou. Je mi jedno čo. A to ma aj dosť vystihuje. Je mi jedno. Som aj pinďo. Lebo som super. Som strašne milý a prítulný. Som taký sladký. Kokso, a som dosť poslušný, čo sám nechápem, ale ide mi to. A mám aj osobnú strážkyňu Nelly, som do nej, ale jej by som to nikdy nepovedal, aby si nemyslela neviem čo.

Maďarský stavač - naše suky


Ono keď sa tak na to pozrieme... no dobre, s Nelly to bola možno náhoda. Možno. Ale Timbo - to je tak do očí bijúce.. tá podoba! Keď ešte Timbo nebol na svete, teda bol iba v plánoch, tak Nelly už vtedy vedela, že to bude Timbo. No a hľa:

Maďarský stavač - naše suky Maďarský stavač - naše suky Maďarský stavač - naše suky Maďarský stavač - naše suky

Ha?

hit counter

Internetové stránky a grafika pro chovatele, psí fotograf cernohubova.com